kcs
27 آذر 1401 - 21:23

تندروان: هراز یک مدعی خاص در این فصل است/ از شرایط آرمانی خودمان دور بودیم

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد گفت: تیم هراز با بهروز عطایی یک مدعی خاص در این فصل است و ۱۱ پیروزی متوالی، تاییدکننده این موضوع است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ هفته یازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (یک‌شنبه 27 آذر) با هفت دیدار در شهرهای آمل، اردکان، گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد و تهران پیگیری ‌و تیم هزار آمل با شکست شهداب یزد به عنوان قهرمان نیم فصل این رقابت‌ها معرفی شد.

محمدرضا تندروان، سرمربی تیم شهداب یزد درباره مسابقه با نماینده آمل و شکست شاگردانش مقابل این تیم در هفته یازدهم گفت: مقابل تیمی شایسته و با کیفیت قرار گرفتیم. هراز با عطایی یک مدعی خاص در این فصل است و نتایج و 11 پیروزی متوالی این تیم تاییدکننده این موضوع است.

سرمربی تیم شهداب یزد تصریح کرد: تعطیلی مسابقات سبب شد تا کمی از شرایط آرمانی خودمان دور شویم البته با تمرینات منظم سعی می‌کنیم در ادامه راه شرایط مطلوب و نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

تندروان با بیان این‌که شهداب تیم جنگنده و پر تلاشی است که برای موفقیت و پیروزی با برنامه گام بر می‌دارد، گفت: برای هر مسابقه یک برنامه ریزی خاص داریم و امیدواریم با نتایج دلخواه به هدف گذاری باشگاه برسیم.

سرمربی تیم شهداب یزد گفت: از عملکرد تیمم تقریبا راضی هستم و از میزبانی خوب آملی‌ها و باشگاه هراز تشکر ویژه دارم، مثل همیشه فوق العاده بودند. این برد ارزشمند را به عطایی و بازیکنان تیم لبنیات هراز تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت برای مجموعه دارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 918815