kcs
04 بهمن 1401 - 19:38

جهاد تبیین برنامه‌های محوری دهه فجر در مدارس بیله سوار است

بیله سوار - مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار گفت: محوری ترین و شاخص ترین برنامه‌ای که در اولویت آموزش و پرورش بیله سوار قرار دارد نهضت جهاد تبیین در مدارس است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن پور عصر سه شنبه در جلسه کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد بزرگداشت دهه فجر در بیله سوار اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و … در این ایام در کلیه مدارس منطقه برگزار می‌شود

وی خاطرنشان کرد: محوری‌ترین و شاخص‌ترین برنامه که در اولویت آموزش و پرورش بیله سوار در ایام الله دهه مبارک فجر مدنظر است، نهضت جهاد تبیین در مدارس خواهد بود تا از این طریق دستاوردهای ۴۴ ساله انقلاب اسلامی را به مخاطبین نوجوان ارائه کنیم.

مدیر آموزش و پرورش بیله سوار برگزاری مسابقات و جشنواره‌های مختلف در این ایام را یادآور شد و بیان کرد: اجرای باشکوه و متفاوت برنامه‌های شاد و مفرح برای دانش آموزی در مدارس در دستور کار است.

محسن پور همچنین از افتتاح یک باب نماز خانه مستقل در محوطه هنرستان کاردانش نرگس و سالن سرپوشیده ورزشی در روستای بابک در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این نماز خانه در حال حاضر آماده بهره برداری است که همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح و در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بیله سوار نیز با اشاره به اینکه شعار دهه فجر امسال با عنوان "ایران استوار ۴۴ سال افتخار" نامیده است، اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با همه توان پای کار آمده اند تا ذهن مردم به ویژه نوجوانان این مملکت را که سرمایه اصلی و آتیه این نظام مقدس هستند به انحراف بکشانند.

میلاد آزادمرد تصریح کرد: امسال وظیفه همه ما سنگین است و باید با تمام توان پای کار بیاییم و رسالت و دین خود را به آرمان‌های امام و شهدا ادا کنیم.

وی از برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی، نشست‌های جهاد تبیین، پیش اجلاسیه نماز دانش آموزی، جشنواره‌های سرود و تئاتر دانش آموزی، نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب، مسابقات مرحله منطقه‌ای قرآن، عترت و نماز دانش آموزان و فرهنگیان و مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری در این ایام خبر داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 996001