kcs
04 بهمن 1401 - 11:33

آزادسازی 54 واحد تجاری در اراضی منطقه 19

شهردار منطقه 19 گفت: ۵۴ باب واحد تجاری و چهار هزار و دویست متر مربع اراضی در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی نرسیده به پاسگاه نعمت آباد رفع خلاف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به آزادسازی ۴ هزار و ۲۰۰ متر مربع از اراضی ناحیه سه در راستای مبارزه با زمین‌خواری و صیانت از حقوق عامه، اظهار کرد: به منظور برخورد قانونی با سوداگران زمین که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می‌کنند، ۵۴ باب واحد تجاری و چهار هزار و دویست متر مربع اراضی در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی نرسیده به پاسگاه نعمت آباد رفع خلاف شد.

وی افزود: این عملیات با حضور شهرداران نواحی، ۲۳۱ نفر شهربان و معبربان و ۸۰ نفر از یگان حفاظت شهرداری تهران در محدوده گاراژ فخار انجام شد.

شهردار منطقه ۱۹ با بیان اینکه بخش دیگری از این تخلفات به وجود فضاهای بی‌دفاع شهری و نفوذ ناپذیر در این محدوده باز می‌گردد، تأکید کرد: جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده این منطقه به منظور حفظ حقوق شهروندان با جدیت پیگیری می‌شود و در همین راستا عوامل نظارتی در نواحی و حریم به طور مداوم در محدوده، گشت‌زنی دارند و با تخلفات صورت گرفته و سودجویی‌های افراد مقابله می‌کنند.

فرهادی خاطرنشان کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندان با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه مطابق قانون برخورد خواهد شد و شهروندان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز با مراجعه به شهرداری نسبت به نوع کاربری زمین و دریافت مجوز پروانه ساخت و ساز اقدام کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 994530